28 Aralık 2012 Cuma

2013 Vizyonumuz

2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazandıran bir olgu olduğunu anlamayan neredeyse kalmadı. Zaman ve kolaylık etkenlerinin yanısıra e-ticaret alanında şirketlere katkısı küçümsenemez boyutta. Hatta sadece internet kanalı ile müşteri bulan sektörler, sadece internetten para kazanan ticaret sahipleri artışta.

E-ticarette belli bir ivmeyi sürdürmenin en büyük yolu ise arama motorlarında üst sıralarda yer almaktan geçiyor. Arama neticelerinde üst sıralarda yer almayan çok güzel bir internet sayfası satış yapamazken ilk sayfada çıkan ucuz / kalitesiz bir web sayfası sahibine çok daha fazla para kazandırabiliyor.

Omn Bilişim olarak bu konuda izlediğimiz yol bize güvenen her müşteriye gereksiz binlerce tl harcamadan kar ettirerek tecrübe ve deneyimlerimizle uygun fiyatlı çözüm sunmaktır.

Kobi ve şirketlere en hızlı yoldan ve en az maliyetle yapmış olduğumuz güncellenebilir web siteleri ile müşterilerimizi ticarette yukarıya taşımaya 2003 yılından beri olduğu gibi yine devam ediyoruz.

Binlerce tl harcayarak süre kısıtı olan başarılar elde etmek yerine çok daha az maliyetlerle kalıcı sonuçlar elde edebilmek için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Referanslarımız ve ayrıntılı bilgi için hiç bir ücret ödemeden müşteri temsilcimize istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Unutmayın ki şu an ve her an sizin sektörünüzde arama yapan 100'lerce kişi var. Neden sizde aramalarda üst sıralarda çıkmayasınız?

Hiç yorum yok: