7 Aralık 2013 Cumartesi

Bilgilendirme : Yeni Veri Merkezi Taşıma Çalışmamız Hakkında

Omn Bilişim olarak daima müşterilerimizin kaliteli, sorunsuz ve dünya standartlarında bir hizmet alması birinci hedefimizdir. İşte bu hedefin devamlılığını sağlamaya yönelik olarak Turkcell Superonline Dudullu veri merkezinde bulunan sistem donanım altyapımızı kademeli olarak Türk Telekom Gayrettepe'ye taşımaktayız. 7 Aralık Cumartesi günü sizinde hizmet almakta olduğunuz servisler ile ilgili Saat 21:00 de çalışmaya başlanacak olup, 21:00 - 22:00 arasında servisler kademeli olarak kapatılacak ve yeni lokasyonumuza taşınacaktır. Çalışmanın yaklaşık olarak 10 saat sürmesi ve Pazar 07:00 da tamamlanması planlanmaktadır.

Bu süre zarfında hizmet almakta olduğunuz Plesk Paylaşımlı servislerinize erişemiyor olacaksınız. Taşıma işlemleri tamamlandıkça hizmet aldığınız servisler kademeli olarak devreye alınacak ve konuyla ilgili olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Taşımanın yapılacağı Türk Telekom Verimerkezinde 1200 sunucu kapasiteli, tamamı firmamıza ait bir sunucu odası ve 2 x 10 Gbps lik internet çıkış hızımız bulunmaktadır.

Türk Telekom Gayrettepe veri merkezi Türkiye'nin tek Tier 3 sertifikasına sahip veri merkezidir. Almış olduğunuz hizmetler, Türkiye 'nin ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Saygılarımızla Omn Bilişim

Hiç yorum yok: